Adres : Karsy 52, 62-571,
Stare Miasto, Polska
Zadzwoń : +48 601 282 103
Napisz : office@veropak.com
Godziny otwarcia :
Pd pon. do pt.: 07:00 - 15:00

Maszyny pakujące z serii RAFFAELLO

Seria Raffaello to seria kompaktowych maszyn pakujących w kartony, szczególnie odpowiednich do linii produkcyjnych wymagających małej maszyny o prędkości do 15 pakietów na minutę.

Maszyny z tej serii tworzą opakowanie wokół produktu, zaczynając od płaskiego półfabrykatu. To rozwiązanie technologiczne zapewnia maksymalną stabilność produktu w opakowaniu i tworzy bardzo solidne opakowanie.

Seria Raffaello nadaje się do pakowania, w formie pustej lub na tacy, szerokiej gamy pojemników, takich jak puszki, butelki, tace, torebki stojące, skrzynki lub dozowniki.

 

Image
Image
Image
Image
Image

Seria Raffaello obejmuje szereg systemów do pakowania w karton na przemian z podawaniem produktu w linii produkcyjnej, z boku z pasem przenoszącym lub pod kątem 90 °, zgodnie z charakterystyką linii, w której pracuje.

Magazynek jest podnoszony, aby ułatwić uzupełnianie kartonów; system podnoszenia, pozycjonowania i składania nadaje się zarówno do zwykłych opakowań, jak i do drogich półfabrykatów o złożonym wykończeniu graficznym.

Model Raffaello P&P jest wyposażony w system Pick & Place do tworzenia opakowań zawierających do 4 warstw produktu; maksymalna liczba warstw zależy od wysokości i konstrukcji opakowania. Raffaello P&P może być wyposażony w magnetyczny, przyssawkowy lub mechaniczny (łopatkowy) system pobierania, w zależności od rodzaju produktów.

Najczęściej stosowane konfiguracje pakowania

Image

Zalety maszyn z serii RAFFAELLO

Image

Maszyna wszechstronna oraz odporna,wymaga minimalnej konserwacjii utrzymuje wysoką jakość przez lata.

Image

Bezpieczeństwo: konstrukcja maszyny została zaprojektowana w celu ułatwienia kontroli, przyspieszenia konserwacji lub opróżnienia tunelu grzewczego.

Image

Zaprojektowany dla twojego produktu: Cała ścieżka produktu i jego ruch są zoptymalizowane i dopracowane na podstawie dostarczonych próbek.

Image

Precyzyjna jednostka Pick & Place do nakładania produktu warstwowo

Image

Instrukcje i dokumentacje techniczne: dostępne w języku kraju instalacji (na żądanie). Certyfikaty: spełniające przepisy kraju docelowego.

Image

Inteligentna integracja: kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi protokołami zarządzania przedsiębiorstwem (ERP) i oprogramowaniem.

Image
Image
Image
Image

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas.